Biz Kimiz…? Temel Değerlerimiz & İnançlarımız.

Çalışmalarımızda ödün vermiyoruz

Hizmetlerimizde çevrenin, işçinin, iş güvenliğinin ve işin değerine önem veriyoruz. Kaliteli hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz.

İş Planlama & Mühendislik

Projede belirtilen iş süresine önem veriyor ve işi zamanında bitiriyoruz.

Çevreye Duyarlı

Çevreye karşı duyarlı bir şekilde faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Biz bilgi birikimimizi doğadan ve insandan yana kullanıyoruz

Tecrübeli Çözüm Ortağı

Sadece bir sondaj şirketi değil yerin altındaki değeri bilen iyi bir çözüm ortağıyız.

15 Yıllık Tecrübe

Kace Makine, 15 yılı aşan madencilik, sondaj, proje taahhüt bilgi ve birikimi ardından 2021 yılında ANKARA’da kurulmuştur.

İş Güvenliğini Önemseyen

İş güvenliği konusunda taviz vermeden çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Hakkımızda

Kurulmuş olduğu günden bu yana vermiş olduğu sondaj hizmetleri ile bu sektördeki en iyi seçenekleri sunmayı amaç edinmiştir ve çözüm ortağınız olmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Kace Makine 15 yılı aşan iş tecrübesi ile CORE sondaj makinelerimiz ile birlikte yeraltı ve yüzeyde karotlu sondaj uygulamaları için güvenilir ekipman ve uzun ömürlü sarf malzemeleri sizin için üretmek ve satışını gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz.

Yaşadığımız bu gurur ve edindiğimiz tecrübeyi sondaj makinesi üretimine taşımak sürekli gelişimimize katkı sağlamakta ve müşterilerimizin her türlü ihtiyacına çözüm sunmamızı kolaylaştırmaktadır.

Hedefimiz doğrultusunda, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası kalite standartlarında üretim anlayışı ile kendi iş alanında öncü uygulamalarla fark yaratarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tedarikçi ve müşterisiyle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı, geniş ürün yelpazesi ile kendi sektöründe aranan firma olmayı İş hacmini sürekli geliştirerek ÜLKE EKONOMİSİ’NE katkıda bulunmayı Vizyon olarak belirlemiştir.

Üretim & Sondaj

Üretim sondajı, ön çalışması yapılarak yeri, niceliği ve niteliği belirlenmiş madenin çıkarılması için yapılan özelleşmiş bir sondaj biçimidir. Kaynağın tam verimle kullanılması için belirlenmiş bir plana uygun adımlar atılır. Maden işletmelerinde güvenli ve konforlu bir üretim sağlanması için bu işlemden faydalanılır.

Maden Sondajı Nasıl Uygulanır?

Maden sondaj çalışmalarının tekniği, arazinin tipi, hedef maden, sondajın amacı gibi değişkenlere göre belirlenir. Maden arama sondajı söz konusu olduğunda kullanılan makine kadar teknik de önem taşır. Maden sondajında ağırlıklı olarak karotlu ve ters dolaşım sondaj yöntemleri ön plana çıkar.

Arama Sondajı

Arama sondajı, hedeflenen cevher çeşidinin, belirlenen alanda bulunup, bulunmadığını tespit amacıyla yapılır. Sondaj sonucunda hedef madenin kimyasal özellikleri ve bulunduğu zonlar hakkında fikir sahibi olunur. Arama sondajlarında genel olarak karot alma işlemi tercih edilir çünkü bu sayede kuyudan çıkan cevher kolayca incelenebilir ve laboratuvar ortamına ileri inceleme için gönderilebilir.

Vizyonumuz Hedefimiz doğrultusunda, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası kalite standartlarında üretim anlayışı ile kendi iş alanında öncü uygulamalarla fark yaratarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kace Makine; tedarikçi, üretim ve müşterisiyle güvene dayalı bir iş birliği içinde olmayı, geniş ürün yelpazesi ile iş hacmimizi sürekli geliştirerek ülke ekonomisine sürekli katkıda bulunmayı vizyon olarak belirlemiştir

Misyonumuz Amacımız verimliliğe bağlı bir kurum kültürü oluşturmaktır. Kace Makine olarak; hizmet verdiğimiz bütün şirketlerde memnuniyet, güven ve beklentilerin üzerinde çözüm sunarak, ülkemizde sondaj alanında üst düzey bir marka değeri yaratmayı hedefliyoruz.

Talepleri zamanında, eksiksiz, kaliteli projeye uyumlu, iş güvenliği ve çevre standartlarına uygun cevap vererek, müşteri memnuniyeti oluşturma çerçevesinde sürekli şirket portföyünü geliştirerek çalışmaları sürdürmektir.

© Telif Hakkı - Kace Makine - Tüm Hakları Saklıdır - iFMedya.Com