B-N-H-W/L Karotiyer Yedek Parçaları

Karotiyerler çoğunlukla karot almak için kullanılır, ancak bazen karotlara ihtiyaç duyulmadığı anda bile delme verimliliğini artırmak için kullanılır

Karotiyerler çift tüplerden (İç Tüp, DışTüp) yapılmıştır ve sirkülasyon suyu tüpler arasındaki boşluktan geçer ve alınan karotlar tarafından dokunulmaz.

Faaliyet maliyetini azaltarak, üretimin devamlılığını sağlamaktır. Teknolojiyi kullanarak tüm zinciri yeniliğe teşvik etmek ve zincirdeki tüm akışları yönetebilmek.

Kaliteyi artırarak, ürün hatalarını azaltmaktır. Üretim süresini azaltarak, pazardaki değişikliklere kısa sürede yanıt verilmesini sağlamaktadır

Geniş stok yapısı ile tüketici taleplerini en iyi şekilde karşılayarak müşteri memnuniyeti artırmaktır

Core Özellikleri

Core Sondaj Makinesi tam hidrolik sondaj makinesi yer altı sondaj faaliyetlerinde kullanılmak için üretilmiştir. Değişken şase ölçüleri ile üretilebilir, kızak boyu isteğe göre değişkenlik gösterebilir. Yürüyüş sistemi dizel motordan güç almakta olup, döner sistem elektrik motorunda güç alır.

Hedefimiz doğrultusunda, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası kalite standartlarında üretim anlayışı ile kendi iş alanında öncü uygulamalarla fark yaratarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tedarikçi ve müşterisiyle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı, geniş ürün yelpazesi ile kendi sektöründe aranan firma olmayı İş hacmini sürekli geliştirerek ÜLKE EKONOMİSİ’NE katkıda bulunmayı Vizyon olarak belirlemiştir.